Цінності

Деформаційні шви є досить точною конструкцією. Фірма MAURER SÖHNE завжди прагне до розробки оптимальної конструкції деформаційних швів в кожному конкретному випадку, намагаючись при цьому максимально врахувати всі вимоги замовника.

Маурер Україна - офіційний представник MAURER SÖHNE в Україні


  • Виготовляємо однопрофільні деформаційні шви Maurer D-80, D-100, DB-80, DB-100.
  • Здійснюємо роботи, пов'язані з монтажем деформаційних швів, опорних частин та іншої продукції MAURER SÖHNE власними силами і надає послуги шефмонтажу.
  • Наше Представництво здійснює прямі поставки в Україну всієї номенклатури продукції, що виготовляється MAURER SÖHNE, в найкоротші терміни при оптимальних витратах на доставку і митне оформлення.
Розмістивши Ваше замовлення через Маурер Україна, Ви можете отримати виготовлену продукцію в призначені терміни як в Дніпрі, так і в будь-якому іншому місці, вказаному Вами при укладанні контракту. При цьому ми знімаємо з Вас всі турботи, пов'язані з валютними операціями, і звільняємо Вас від спілкування з транспортними компаніями і митними службами.

Вихідні дані для замовлення деформаційних швів MAURER

1
Заявка
Письмовий запит по технічному рішенні або заявка на виготовлення деформаційних швів.
2
Характеристики
Відомості про переміщення прогонових будов і величину розкриття деформаційного зазору; поперечні перерізи прогонових будов в місцях розташування деформаційних швів із зазначенням ухилів, довжини проїзної частини і тротуарів, відстані між переломами, висотних відміток.
3
Креслення
План (схема) всієї мостової споруди з розташуванням опорних частин та їх типами, зазначенням кутів між осями деформаційних швів і віссю прогонової будови, поздовжнім ухилом.
4
Перетини
Подовжній перетин в місці розташування деформаційного шва із зазначенням дорожнього одягу, конструкція торців балок прогонових будов (шафової стінки) з армуванням.
5
Особливості
Необхідна кількість монтажних стиків деформаційних швів з урахуванням особливостей проведення будівельно-монтажних робіт або способу доставки і їх розташування в плані.
6
Додаткові відомості
Наявність комунікацій, трубопроводів і т.п., що проходять через деформаційний шов.
 
 
 
 

Наші контакти


Ukrainian