Цінності

MAURER SÖHNE - світовий лідер в області розробки і виробництва обладнання для захисту споруд від впливів, пов'язаних з переміщеннями. На цю продукцію припадає понад 70% всього обороту компанії, і за цим показником фірма з великим відривом є найбільшим виробником в Європі.

Система захисту споруд MAURER


Деформаційні шви
Опорні частини
Гідравлічні демпфери (MHD)
Гасителі коливань
Ми розглядаємо нашу продукцію як елементи захисту споруд. Це означає, що, наприклад, деформаційні шви повинні бути в обов'язковому порядку водонепроникні (щоб захистити несучі конструкції споруди, розташовані нижче проїжджої частини, від агресивних сумішей) і забезпечувати міцність і довговічність конструкцій. Деформаційні шви є найбільш динамічно навантаженими елементами мостів. Вони безпосередньо схильні до дії транспорту і тим самим до сил і впливів, комбінація яких рідко зустрічається в звичайному будівництві. Вони повинні бути стійкими як до механічних впливів (динаміка, удари, втома, стирання), так і до хіміко-фізичних дій. Чіткий поділ двох основних функцій деформаційних швів, тобто «Жорстка анкеровка» і «водонепроникність», дозволяє правильно конструювати обидва компонента. Кінцеві профілі міцно з'єднуються з елементами споруди за допомогою випробуваних на втому і приварених безпосередньо до кінцевих профілів анкерів. Для сприйняття максимальних навантажень від рухомого транспорту вони заводяться в несе армування споруди.

MAURER SÖHNE - вироби, що повністю відповідають
всім необхідним стандартам і вимогам.


Оскільки болтові з'єднання, в силу особливостей роботи будь-яких деформаційних швів, рано чи пізно, але обов'язково відмовляють в роботі. Тому MAURER SÖHNE прагне не застосовувати їх взагалі або звести їх застосування до мінімуму. MAURER-деформаційні шви демонструють чіткий поділ між функціями передачі навантажень і водонепроникності. MAURER-деформаційні шви відрізняються дуже ефективним способом кріплення гумового стрічкового компенсатора в замку кінцевого профілю без використання додаткових заклинюющіх елементів або гвинтових затискачів. Спеціальна форма компенсатора з тонкою стінкою перед потовщенням по краях створює ефект самозаклинювання і гарантує абсолютну герметичність. При цьому вони можуть бути встановлені і замінені з поверхні дороги за допомогою простих інструментів і можуть бути зістиковано між собою шляхом гарячої вулканізації безпосередньо на будівельному майданчику. Кінцеві профілі захищають компенсатор від впливу транспорту, V-подібна форма компенсатора забезпечує його самоочищення.

Розробки фірми


на главную
Остання розробка фірми MAURER SÖHNE - створення в 2010 році волновідного деформаційного шва типу XW1, який є подальшим розвитком зарекомендованих однопрофільних деформаційних швів MAURER.
Нова геометрія сприяє значному зниженню шумової емісії і дозволяє сприймати великі переміщення. Крім того, дана конструкція менше схильна до несприятливих впливів при роботі снігоприбиральної техніки.
Новітні технології в області виробництва опорних частин дозволяють компанії MAURER SÖHNE пропонувати замовнику вироби, які повністю відповідають всім необхідним стандартам і вимогам. В опорних частинах ковзання з застосуванням нового матеріалу «MSM» коефіцієнт тертя був знижений до рекордних 2%, що дозволило істотно знизити фактичні горизонтальні впливу як на опори і їх підстави, так і на прогонові будови.
Крім того, з огляду на те, що матеріал «MSM» в умовах експлуатації опорних частин практично не стирається, нам вдалося довести довговічність опорних частин до довговічності самої споруди. Всі конструкції, що поставляються MAURER SÖHNE, проходять ретельні випробування і обов'язкову сертифікацію, що гарантує високу якість і надійність наших виробів, а також довговічність споруд в цілому. MAURER SÖHNE постійно веде інтенсивні розробки спільно з провідними дослідницькими інститутами Європи і США, що дозволяє вирішувати на високому рівні будь-які завдання, продиктовані постійно мінливих умов будівництва і експлуатації, а також постійно зростаючої складністю споруд. Ми здатні запропонувати конструкції будь-якої складності, які підходять для будь-яких умов експлуатації.

Наші контакти


Ukrainian